Dobra passa trwa...

• autor: antonioxx, 2014-11-02 13:54

Fanclub Dąbroszyn - GKS Osiek Mały

6-1 (3-0)

Bramki dla FCD:                                                                                                       Bramka dla GKS:

Sawicki jr - 32'                                                                                                                                    81'
M.Pięciak - 42',51'
D.Pięciak - 44',78'
 Lorent - 49'

Kadra FCD:

R.Sobczak, P.Jakubowicz, A.Szymczak (67' S.Kukieła), P.Sakowski, R.Płócienniczak, M.Pięciak, D.Sawicki jr, D.Olkowski, M.Borowski, A.Lorent, D.Pięciak, M.Śnieg

Jak padł bramki:

32 minuta. Akcja środkiem pola, Lorent zagrywa prostopadłą piłkę między dwoma obrońcami GKS-u do Sawickiego, a ten będąc sam na sam z bramkarzem strzela po ziemi przy lewym słupku. 1-0.

42 minuta. Kontra z bocznego sektora boiska. Borowski podaje prostopadle na skrzydło do Daniela Pięciaka, który wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą i podaje w drugie tempo na 6 metr do brata, który z łatwością umieszcza piłkę w siatce gości. 2-0.

44 minuta.  Na wysokości środka boiska Olkowski wrzuca piłkę z autu do Lorenta, ten strąca piłkę głową do Daniela Pięciaka, który ogrywa obrońcę i będąc 1 na 1 z bramkarzem strzela mocno po długim słupku. 3-0.

49 minuta. Wejście Daniela Pięciaka w pole karne i nieudane dośrodkowanie, po którym bramkarz niefortunnie wypuszcza piłkę z rąk pod nogi Lorenta, a ten z najbliższej odległości pakuje ją do siatki.
4-0.

51 minuta. Rzut z autu Lorenta w pole karne, Daniel Pięciak przedłuża głową lot piłki, a akcję strzałem głową zamyka Marcin Pięciak. 5-0.

78 minuta. Kolejne długie wybicie z "piątki" Sobczaka trafia na głowę Lorenta, zagrywa on za linie obrony, a Daniel Pięciak będąc sam na sam z bramkarzem pokonuje go na raty. 6-0.

81 minuta. Rzut rożny dla gości, precyzyjne dośrodkowanie do niekrytego zawodnika Osieckiej drużyny i mocny strzał głową obok interweniujących Sobczaka I Marcina Pięciaka daje honorową bramkę przyjezdnym. 6-1.

Tymczasem za tydzień gramy drugi w tej rundzie mecz na szczycie B-klasy z GKS-em Rzgów. Już teraz zapraszam wszystkich kibiców do Rzgowa na 13:00 na to spotkanie. Niech wygra lepszy.